הערכות HAP: כ-6 מיליארד דולר הושקעו בנדל”ן בניו יורק

העיר ניו-יורק מסתמנת כלהיט של משקיעי הנדל”ן הישראלים בחו”ל בשנים האחרונות, כך לדברי יזם הנדל”ן אורן קובי.

אורן קובי מבסס את דבריו על נתונים שפורסמו על ידי חברת HAP. לפי הנתונים, בשנים 2008 עד 2015 השקיעו יזמים ישראלים בנדל”ן בעיר ניו-יורק סכום מצטבר של לא פחות מ-6 מיליארד דולר, מתוכם מיליארד דולר בשנת 2015 בלבד.

הישראלים אוהבים סיכונים

אורן קובי מפרט שכ-50 אחוזים מהכספים שהושקעו על ידי ישראלים הגיע אל פרויקטים של בניית מבני מגורים חדשים, שזו השקעה בעלת פוטנציאל גבוה מאוד – תשואה של 7 אחוזים לשנה על דירת סטודיו ו-5 אחוזים על דירה של 4 חדרים.

אך מצד שני, אורן קובי מזהיר כי ההשקעה הזו טומנת בתוכה סיכון משמעותי, מאחר ועם השנים מחירי השכירות עלולים לרדת. אז אם אתם משקיעים, עשו זאת בחכמה ואל תיקחו סיכונים ברמה גבוהה.

מה הן 5 הערים האטרקטיביות להשקעה באירופה?

אם גם אתם החלטתם להשקיע בנדל”ן מעבר לים, עליכם ללמוד את הנושא לעומק. חשוב להבין כי עולם הנדל”ן הוא דינמי ונתון לשינויים רבים. יעדים באירופה שנחשבו בעבר לדבר החם ביותר, היום כבר אינם נמנים בין הערים האטרקטיביות להשקעה. לכן מומלץ לפנות לאורן קובי, איש הנדל”ן המנוסה בהשקעות נדל”ן מעבר לים, כדי לקבל ייעוץ מקצועי והמלצות היכן כדאי להשקיע. בעזרתו ניתן לאתר יעדים אטרקטיביים במיוחד וליהנות מתשואה גבוהה ומהשקעה חכמה ברמת סיכון נמוכה. להמשיך לקרוא מה הן 5 הערים האטרקטיביות להשקעה באירופה?

מה הופך ערים אירופיות ליעדי השקעה אטרקטיביים?

ישראלים רבים משקיעים את כספם ברכישת נכסים מניבים מעבר לים בשנים האחרונות. התהליך לקניית נדל”ן בחו”ל מצריך ידע בסיסי לפחות, עם אופציה להעזר בגורמים מקצועיים (אנשי מקצוע, חברות מתווכות), בכדי למנוע עיכובים או פיצוצים עתידיים בעסקאות.

להמשיך לקרוא מה הופך ערים אירופיות ליעדי השקעה אטרקטיביים?

נזקי טבע נרחבים והשפעתם על מחיר הנדל”ן

ההוריקנים ורעידת האדמה האחרונות בארה”ב וסביבותיה הותירו את המשקיעים ברחבי העולם תוהים מה ההשפעה של נזקי הטבע על מחירי הנדל”ן. האם באזורים מוכי האסון מחירי הנדל”ן ירדו, מה יעלה בגורלם של דיירי הבתים שנהרסו או הוצפו – ומי ישלם על כל הנזקים הללו? חברות הביטוח או הממשל האמריקאי? התייעצנו עם אורן קובי, איש נדל”ן בעל וותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים ונרגענו.

להמשיך לקרוא נזקי טבע נרחבים והשפעתם על מחיר הנדל”ן

ורשה – יעד הנדל”ן העתידי של קהל המשקיעים

משקיעי נדל”ן מרחבי העולם משקיפים אל עבר יעדים אטרקטיביים בערי אירופה, בעיקר בחלקה המזרחי של היבשת. פולין ועיר הבירה שלה ורשה, תופסות כותרות בשנים האחרונות ונראה כי מחירי הנדל”ן שצנחו במדינה לפני מספר שנים, החלו לטפס חזרה. אורן קובי, יזם נדל”ן פעיל בחו”ל, מדבר על הכוכבת החדשה באירופה.

להמשיך לקרוא ורשה – יעד הנדל”ן העתידי של קהל המשקיעים

באיזה מיקום בעולם תרצו את הדירה הבאה שלכם?

הישראלים משקיעים מיליארדים בנדל”ן בחו”ל, במיוחד בארצות הברית ובמדינות מערב אירופה. איפה? ניחשתם נכון – ארצות הברית.

להמשיך לקרוא באיזה מיקום בעולם תרצו את הדירה הבאה שלכם?

חברת PWC בדקה וקבעה: “ברלין מציגה את נתוני הצמיחה המרשימים באירופה”

מה הופך את ברלין ליעד החם בהשקעות נדל”ן באירופה? לעיר אומנם יש יתרונות רבים, אך איך אפשר לדעת בוודאות שמדובר בהשקעה כדאית?

להמשיך לקרוא חברת PWC בדקה וקבעה: “ברלין מציגה את נתוני הצמיחה המרשימים באירופה”

ההצלחה המסחררת של שוק הנדל”ן בספרד מספקת למשקיעים 10% תשואה בשנה

אחרי שמונה שנים של משבר, שוק הנדל”ן בספרד חוזר לצמיחה, בין השאר בשל בנייה על גגות בתים, ומספק למשקיעים בו תשואה שנתית של 10% בשנה – מדובר בעלייה משמעותית נוכח השנים האחרונות.

להמשיך לקרוא ההצלחה המסחררת של שוק הנדל”ן בספרד מספקת למשקיעים 10% תשואה בשנה

באיזו עיר בארצות הברית הייתם מעדיפים להשקיע?

מגזין “פורבס” היוקרתי הכתיר את ג’קסונוויל, פלורידה, כיעד ההשקעה הטוב ביותר ב-2017 – שם ניתן לרכוש נכס במחיר התחלתי של פחות מ-200 אלף שקל ולקבל תשואה גבוהה.

להמשיך לקרוא באיזו עיר בארצות הברית הייתם מעדיפים להשקיע?

ההצלחה המסחררת של שוק הנדל”ן בספרד – תשואה של 10% בשנה

אחרי שסבלה משמונה שנים של משבר, שוק הנדל”ן הספרדי חוזר לצמוח, בין השאר עקב בנייה על גגות בתים.

להמשיך לקרוא ההצלחה המסחררת של שוק הנדל”ן בספרד – תשואה של 10% בשנה