הערכות HAP: כ-6 מיליארד דולר הושקעו בנדל”ן בניו יורק

העיר ניו-יורק מסתמנת כלהיט של משקיעי הנדל”ן הישראלים בחו”ל בשנים האחרונות, כך לדברי יזם הנדל”ן אורן קובי.

אורן קובי מבסס את דבריו על נתונים שפורסמו על ידי חברת HAP. לפי הנתונים, בשנים 2008 עד 2015 השקיעו יזמים ישראלים בנדל”ן בעיר ניו-יורק סכום מצטבר של לא פחות מ-6 מיליארד דולר, מתוכם מיליארד דולר בשנת 2015 בלבד.

הישראלים אוהבים סיכונים

אורן קובי מפרט שכ-50 אחוזים מהכספים שהושקעו על ידי ישראלים הגיע אל פרויקטים של בניית מבני מגורים חדשים, שזו השקעה בעלת פוטנציאל גבוה מאוד – תשואה של 7 אחוזים לשנה על דירת סטודיו ו-5 אחוזים על דירה של 4 חדרים.

אך מצד שני, אורן קובי מזהיר כי ההשקעה הזו טומנת בתוכה סיכון משמעותי, מאחר ועם השנים מחירי השכירות עלולים לרדת. אז אם אתם משקיעים, עשו זאת בחכמה ואל תיקחו סיכונים ברמה גבוהה.

ורשה – יעד הנדל”ן העתידי של קהל המשקיעים

משקיעי נדל”ן מרחבי העולם משקיפים אל עבר יעדים אטרקטיביים בערי אירופה, בעיקר בחלקה המזרחי של היבשת. פולין ועיר הבירה שלה ורשה, תופסות כותרות בשנים האחרונות ונראה כי מחירי הנדל”ן שצנחו במדינה לפני מספר שנים, החלו לטפס חזרה. אורן קובי, יזם נדל”ן פעיל בחו”ל, מדבר על הכוכבת החדשה באירופה.

להמשיך לקרוא ורשה – יעד הנדל”ן העתידי של קהל המשקיעים

5 יתרונות להשקעה בנדל”ן בברלין

money-rain-1013688_1920

ישראלים החלו לגלות את פוטנציאל ההשקעות בנדל”ן מעבר לים, בעיקר בברלין, אך גם במדינות נוספות באירופה ובארה”ב. להשקעה בנדל”ן בברלין יש יתרונות עצומים כמו מרחק קצר, מחירים אטרקטיביים, ביקוש גבוה לדירות להשכרה, סיכון נמוך ועוד. אורן קובי, איש נדל”ן מנוסה המתמחה בנדל”ן באירופה, נחשב לאחד היזמים הבולטים בתחום ההשקעות בנדל”ן בגרמניה. בשנים האחרונות הוא מאתר נכסים מניבים בברלין ובערים נוספות ומציע למשקיע הישראלי אופציה משתלמת להשקעת כספו.

להמשיך לקרוא 5 יתרונות להשקעה בנדל”ן בברלין

מתוך ‘דה מרקר’: משקיעים ישראלים מחפשים השקעות בחו”ל

1

המשקיע הישראלי מתחיל להתייאש מהשוק המקומי, ובוחן הצעות השקעה מעבר לים, כך פורסם בכתבה באתר ‘דה מרקר’.

להמשיך לקרוא מתוך ‘דה מרקר’: משקיעים ישראלים מחפשים השקעות בחו”ל