הערכות HAP: כ-6 מיליארד דולר הושקעו בנדל”ן בניו יורק

העיר ניו-יורק מסתמנת כלהיט של משקיעי הנדל”ן הישראלים בחו”ל בשנים האחרונות, כך לדברי יזם הנדל”ן אורן קובי.

אורן קובי מבסס את דבריו על נתונים שפורסמו על ידי חברת HAP. לפי הנתונים, בשנים 2008 עד 2015 השקיעו יזמים ישראלים בנדל”ן בעיר ניו-יורק סכום מצטבר של לא פחות מ-6 מיליארד דולר, מתוכם מיליארד דולר בשנת 2015 בלבד.

הישראלים אוהבים סיכונים

אורן קובי מפרט שכ-50 אחוזים מהכספים שהושקעו על ידי ישראלים הגיע אל פרויקטים של בניית מבני מגורים חדשים, שזו השקעה בעלת פוטנציאל גבוה מאוד – תשואה של 7 אחוזים לשנה על דירת סטודיו ו-5 אחוזים על דירה של 4 חדרים.

אך מצד שני, אורן קובי מזהיר כי ההשקעה הזו טומנת בתוכה סיכון משמעותי, מאחר ועם השנים מחירי השכירות עלולים לרדת. אז אם אתם משקיעים, עשו זאת בחכמה ואל תיקחו סיכונים ברמה גבוהה.

שוק הנדל”ן בישראל ב-2017 – איפה כדאי להשקיע את הכסף?

מספר עסקאות הנדל”ן השנה ירד, והריבית על משכנתאות, שממשיכה לגדול, מטפסת וצפויה להקטין את הביקושים, גם בקרב הזוגות הצעירים וגם בקרב משקיעי הנדל”ן.

להמשיך לקרוא שוק הנדל”ן בישראל ב-2017 – איפה כדאי להשקיע את הכסף?

בברלין תרוויחו יותר על הדירה שלכם

לא מעט נכתב על ברלין כיעד הפופולרי ביותר להשקעות באירופה. זו השנה השלישית בה ברלין מציגה נתונים מרשימים בכל הקשור לנדל”ן בעיר והמשקיעים הישראלים מוצאים בה יעד אטרקטיבי במיוחד. אבל לפני הכל, מה צריך לדעת לפני שמשקיעים?

להמשיך לקרוא בברלין תרוויחו יותר על הדירה שלכם

כך תשקיעו בנדל”ן בחו”ל

השקעת נדל"ן חכמההפופולריות העצומה של רכישת דירות מעבר לים הפכה את התחום למשגשג במיוחד בקרב משקיעים בארץ. העובדה כי הבנקים נותנים ריבית אפסית על חסכונות בארץ, ומחירי הנדל”ן גבוהים מתמיד – בעוד מחירי השכירות דומים מדי למחיריהם בשנים קודמות – הופכת את רכישת הנכסים המניבים מעבר לים לאופציה השפויה למשקיע הישראלי. שאלנו את אורן קובי, איש נדל”ן בעל וותק וניסיון בנדל”ן אירופאי, כיצד הוא ממליץ להשקיע בנדל”ן בחו”ל.

להמשיך לקרוא כך תשקיעו בנדל”ן בחו”ל