אורן קובי הבעלים של חברת אדמה רכש קרקע בכרכור

הבעלים של חברת אדמה אורן קובי, רכש קרקע בכרכור בשווי 9 מיליון שקל. החברה רוכשת שטחים ומעריכה כי עד יוני 2013 יחל תהליך הפשרה למתחם.

אורן קובי
אורן קובי – מתוך הכתבה בכלכליסט

בכלכליסט פורסם כי בימים האחרונים רכש  אורן קובי,  בעליה של חברת אדמה, 45 דונם שטחים חקלאים ביישוב כרכור. המתחם צמוד לשכונת אחוזה הירוקה בכרכור. קובי שילם עבור השטח סכום כולל של 9 מיליון שקל מחברת אחוזת כרכור אשר בבעלותו של הרצל שרף.

העסקה בוצעה בחפיפה לעסקה נוספת בה רכשה חברת אדמה אופציה למתחם של 95 דונם שצמודים לקרקע בכרכור. אורן קובי מסר כי היקף העסקה משקף שווי של 19 מיליון שקל למתחם וההערכה היא כי עד יוני 2013 יחל תהליך ההפשרה למתחם. תכנית בניין העיר נמצאת בשלבים ראשונים.

במידה והעסקה תצא לפועל, תחזיק חברת אדמה שטח כולל של 140 דונם של קרקעות חקלאיות בכרכור ותהיה גוף האחזקות הגדול בתחום ביישוב. את העיסקה מלווים ומקדים משרד עורכי הדין שרקון בן עמי, רוזנבויים אשר ושות’. פינצ’י רווה מתפקד כאדריכל הפרויקט.

אורן קובי רוכש 45 דונם מאחוזת כרכור בעסקת ענק של 9 מיליון ש”ח

איש העסקים אורן קובי, מבעלי חברת “אדמה” רכש 45  דונם מאחוזת כרכור בסכום של 9 מיליון שקלים.

אורן קובי, איש העסקים והבעלים של חברת “אדמה” מתמחה בשיווק קרקעות חקלאיות רכש לאחרונה שטח חקלאי של 45 דונם ביישוב המתפתח כרכור. סכום הרכישה עומד על 9 מיליון שקלים והמתחם צמוד לשכונת אחוזה הירוקה בכרכור. במקביל נמצא אורן קובי במו”מ על מנת לרכוש 95 דונם נוספים בסכום של 19 מיליון שקלים מידיהם של בעלי קרקעות פרטיים. במידה והעיסקה המצופה תצא לפועל יהיו בבעלותה של חברת “אדמה” שטח הכולל 140 דונם קרקע חקלאית ביישוב כרכור. תכנית ההפשרה מלווה ע”י משרד עורכי הדין שרקון בן עמי, רוזנבויים אשר ושות’ המלווים את העיסקה.

אורן קובי
אורן קובי – רכישת קרקע חקלאית להפשרה

בעלי חברת “אדמה” אורן קובי מסר כי “המחירים הגבוהים של דירות וקרקעות במרכז הארץ אינם ברי השגה עבור מעמד הביניים ואנו רואים את הנהירה שלהם לרכישת שטחי קרקעות חקלאיות קרובים למרכז הארץ עם פוטנציאל הפשרה גבוה ואופציה לתשואה נאה”. אורן קובי הוסיף ואמר כי לקרקע החקלאית במיקום זה פוטנציאל תשואה מהגבוהים ביותר וקיימת יכולת מימוש ומכירת השטח גם טרם ההפשרה. תהליך תכנית ההפשרה מתחיל ב-1 ליוני 2013 של כל האזור, אדריכל הפרוייקט הוא פינצ’י רווה אשר מתמחה בקרקעות חקלאיות”.

חברת “אדמה” שמה לה כמודל את מקסום פוטנציאל ההפשרה את איתור הקרקעות הנקיות ללא מניעת הפשרה, שינוי ייעוד הקרקע תוך השגת פוטנציאל טוב למשקיעים, תכניות ההגשה וההפשרה מתבצעות ע”י מומחים. חברת “אדמה” מבצעת ניהול מיידי של תהליכי ההגשה וההפשרה.

אורן קובי – מנכ”ל אדמה לוגיסטיק נדל”ן המשווקת קרקעות חקלאיות באיזור פרדס חנה כרכור

חברת אדמה (מנכ”ל: אורן קובי) במבצע לרכישת חצי דונם פרטי בשדות כרכור

חצי דונם פרטי הרשום בטאבו במתחם שדות בכרכור. המחיר עד לתאריך 12 בדצמבר יעמוד על 139,000 שקלים.

הנדל”ן של מחר לא כזה רחוק. כדי להשיג תשואה מהנדל”ן של מחר, מומלץ להשקיע בו היום שווי הקרקע העתידית צפוי להגיע לכמיליון שקלים, לכן בעזרת השקעה של 139,000 שקלים תוכלו להגיע לרווח של מעל 850 אלף שקלים. בהחלט השקעה משתלמת לכל הדעות. בנוסף מדובר בישוב כרכור שנחשב בעיני רבים לאחד מהמתפתחים במרכז הארץ.

החברה מתחייבת לליווי משפטי על ידי משרד מוביל בתחום המקרקעין, במקביל חברת “אדמה”, חברת ההשקעות בקרקע חקלאיות הגדולה בישראל היא גם החברה היחידה אשר מתחייבת להגיש תשריט תב”ע עד 1.6.2013.

מבצע המילניום של אדמה מקנה מלבד ההנחה של 12,000 שקלים על הקרקע עד 80% מימון על ידי הבנקים המובילים. כדי להיות שקטים תזכו לרישום מלא בטאבו וללא שכ”ט אדריכל בתכנית ההפשרה. המיקום המעולה של הקרקע נמצא כ300 מטרים בלבד משטח בנוי. שלב א’ נמכר כולו וכעת שלב ב’ נמצא בעיצומה של המכירה.

אורן קובי מנכ"ל חברת אדמה
אורן קובי מנכ”ל חברת אדמה