א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן – הפיתוחים החדשים באיזור השרון

לפי אורן קובי שני פיתוחים מרכזיים שצפויים להיות מיושמים בשני מוקדים עיקריים באזור השרון עתידים להקפיץ את מחירי הנדל”ן באזור בעשור הקרוב וייתכן אף מוקדם יותר. מדובר על מרכז מסחרי בשווי של 40 מיליון דולר באבן יהודה והקמה של מתחם סינמה סיטי בנתניה. 

אדמה
הדמיה של סינמה סיטי בתחם המסחרי בנתניה

המרכז מסחרי באבן יהודה צפוי להכיל שתי קומות עם סופרמרקט, על כ־600 מ”ר שטח עיקרי ועוד כ־300 מ”ר שטחי שירות. הקרקע ממוקמת במרכז אבן יהודה, בין רחוב המייסדים וההסתדרות ובסמוך למשרד המועצה המקומית ונרכשה ב־2011 תמורת כ־19 מיליון שקל.

בהתאם לקונספט מרכזי הבידור של “סינמה סיטי”, המתחם יכלול קומפלקס עם 12 בתי קולנוע “חכמים”, מתוכם 2 אולמות VIP ואולם תיאטרון ומופעים שיכלול 1600 מקומות ומגוון מסעדות ובתי קפה מובילים לצד חנויות מסחר.

חברת אדמה בניהולו של אורן קובי מתמחה באיתור, השבחה, ליווי ושיווק קרקעות חקלאיות ברחבי הארץ. כרגע חברת אדמה מתמקדת בקרקעות חקלאיות באזור כרכור, אחד האזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בישראל.

 

עליית מחירי הדירות בנתניה בשנת 2012

 לפי נתונים שפורסמו באתר “נדל”ן היום” עולה כי מחירי הדירות בשנת 2012 עלו ב-6% , כאשר מחירי הדירות עמדו על כ- 1.3 מיליון שקל.

אורן קובי
אורן קובי – מחירי הדירות בנתניה

נתניה מכונה מאז ומתמיד הריביירה הישראלית אשר דואגת למשוך אליה זוגות צעירים, תושבי חוץ מצרפת, יהודים אירופאים שמוכנים לעשות הכול רק בשביל לגור כאן, משקיעים בנדל”ן שרואים בנתניה פנינת נדל”ן ופוטנציאל גדול. רשת אנגלו סכסון פרסמה כי בין השנים 2005-2010 הרקיעו מחירי הדירות בנתניה, כולל דירות יד שנייה ב-70%. לאור המחאה שפרצה בישראל בשנת 2011 ולאור התאוששות שוק הנדל”ן העולמי שמרו מחירי הדירות בעיר על יציבות, אל מול ירידה במרבית האזורים בארץ.

ירידה בהיקפי הבנייה החדשה ועלייה בביקוש לדירות מבטיחים כי המחירים בשנה החולפת עלו ועוד צפויים לעלות בעתיד. מדד גלובס הומלס מראה כי דירות בנתניה התייקרו במהלך השנה ב-5.91% ונתניה רק שנייה לעיר ראשון לציון שם נרשמה עלייה שנתית של 7.27%. הנתונים לסוף דצמבר 2012 מראים כי מחירי הדירות בעיר עמדו על קצת יותר מ1.3 מיליון שקל נתון דומה נרשם גם במדד של דה מרקר.

אורן קובי – מנכ”ל אדמה לוגיסטיק נדל”ן המשווקת קרקעות חקלאיות באיזור פרדס חנה כרכור