אורן קובי השקעות נדל”ן

הכירו את אורן קובי – מתמחה באיתור, השבחה, ליווי ושיווק נכסי נדל”ן ברחבי אירופה. כחלק מעיסוקיו אורן קובי מתמקד בכנסים באזור ברלין – אחד האזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בגרמניה.

מבחינה מקצועית אורן קובי מעניק ללקוח שקט וביטחון לא רק לפני ובזמן הרכישה, אלא גם לאחריה. חברתו שמה לעצמה כמטרה ללוות את הלקוח בכל שלבי הרכישה ודוגלת במשפט “אתם לא לבד”.

צוות המשרד של אורן קובי

אורן קובי עם קלייב אוואן
אורן קובי עם קלייב אוואן

פרט למידע על כל סעיף, משפט, תמונה או שאלה, הצוות המסור של אורן קובי יספק לכם ביטחון ושקט. הלקוח יכול להיות בטוח שהוא נמצא בידיים טובות. הצוות מונה מעל 15 אנשים שמטרתם אחת – להעניק ללקוח חווית רכישה אחרת שעוד לא הכיר. חוויה שבסופה הלקוח יהיה בעליו (בטאבו!) המאושרים של נכס הנדל”ן בברלין עם פוטנציאל רווח עצום.

השקעות מניבות בחו”ל

השקעות נדל”ן בחו”ל הן תופעה רחבה שתופסת תאוצה רבה בשנים האחרונות. באינטרנט ניתן למצוא פרסומות רבות שעונות על השאלה “למה כדאי להשקיע בחו”ל?”, והתשובה לשאלה זו היא פשוטה – התמורה למחיר הוא גבוה.

למה לי לקנות נדל”ן בברלין?

  • מחירי הדיור הנמוכים
  • מחייה זולה
  • תשואה של עד 8% בשנה

במדינות רבות באירופה, לרבות בברלין, ניתן לרכוש נדל”ן בזול וליהנות מתשואה גבוהה לאורך השנים. בניגוד למחירי הדירות בארץ, שכבר שנים רבות לא נמצאות בהישג ידם של הישראלים, באירופה ניתן עדיין לרכוש דירה גדולה ומרווחת במחיר שפוי וליהנות מהרווחים. יחד עם זאת, חשוב לדעת לעשות זאת עם צוות מקצועי ומנוסה, שידע לבחור יחד איתכם את הנכס. פעולות האוצר והממשלה נגד קהל המשקיעים, ירידה ניכרת באטרקטיביות ההשקעה בבורסה, עליית מחירי הנכסים בישראל, כולם מובילים את המשקיע הישראלי למסקנה אחת – השקעות נדל”ן מעבר לים הפכו לאפיק המשתלם ביותר.

כנסו לאזור הבלוג שלנו, קראו מאמרים נוספים על אטרקטיביות ההשקעה בחו”ל ופנו אלינו לייעוץ ולהכוונה!

השקעות בברלין - אורן קובי
נדל”ן בברלין – השקעה חכמה ומשתלמת

Be the first to comment

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*