הקמת הכבישים החדשים שמתוכננת בפרדס חנה כרכור

Rate this post

הישוב פרדס חנה כרכור הוא ישוב ייחודי המצליח לשמור על צביון וסגנון כפרי על אף מגמת הפיתוח המואצת הקיימת בו. הקמת הכבישים החדשים המתוכננת באזור, נעשית מתוך התחשבות בצביון הייחודי של הישוב ויחד עם זאת תשפר ותגדיל עוד יותר את העניין והביקוש הקיימים באזור זה.

פיתוח עירוני בישוב כפרי

פרדס חנה כרכור הוא יישוב הסמוך לקיסריה ולאור עקיבא, נמצא בדיוק באמצע הדרך שבין חיפה לתל אביב, מוקף פרדסים וטובל בירק. זהו מקום שהולך והופך לפופולרי ומבוקש ביותר בקרב תושבים רבים ממרכז הארץ המחפשים לעצמם איכות חיים, שקט ושלווה, עם קרבה למרכז הארץ, מטעמי תעסוקה ומטעמים אחרים.

קרקע חקלאית באזור פרדס חנה כרכור (Google Street View)
קרקע חקלאית באזור פרדס חנה כרכור (Google Street View)

בנוסף לסמיכות לכביש 6 וקיומה של תחנת רכבת ביישוב, קיימים כעת גם תכנונים להקמת רשת כבישים חדשה, כזו שתשפר את הנגישות בתוך היישוב, אליו וממנו ותחבר באופן נוח יותר את פרדס חנה כרכור ליישובים הסמוכים. כל זאת בנוסף לעובדה כי באזור קיימות קרקעות חקלאיות הממתינות להפשרה. נתונים אלו, גורמים למשקיעים רבים לשקול את פרדס חנה כרכור כיעד מוביל בהשקעות נדל”ן.

מעבירים הילוך

רכישת קרקע חקלאית בפרדס חנה או קרקע חקלאית בכרכור, משמעה הצטרפות לאפיק השקעה אטרקטיבי ביותר. היישוב המיוחד מציע אפשרויות תעסוקה רבות בזכות פארק התעשייה הסמוך בקיסריה, נגישות לערים מרכזיות בזכות תחנת הרכב והקרבה לצירי תנועה מרכזיים, יחד עם התוכניות להקמת כבישים חדשים באזור. כל אלו מביאים רבים למסקנה כי כדאי להשקיע בקרקעות החקלאיות המצויות בתוך שטחי המועצה.

החקלאות באזור פרדס חנה כרכור הולכת ופוחתת ובמקביל נרשם גידול משמעותי בדרישה למקומות מגורים באזור. משקיעים רבים המזהים את ההזדמנות הכלכלית המיוחדת, ממהרים למצוא קרקע חקלאית להשקעה בפרדס חנה כרכור, עם ההבנה כי עם תום פיתוח הכבישים, ערך הקרקע יהיה גבוה יותר וכדאי לבצע את הרכישה עכשיו.

כמו כן, בשל הגידול בביקוש למגורים בפרדס חנה כרכור, רוב הסיכויים הם כי קרקעות חקלאיות רבות יופשרו בקרוב ויעמדו למכירה. גם תכניות המתאר העירוניות כבר נמצאות בשלבי פיתוח, עובדה המרמזת על הפשרת הקרקעות בעתיד הקרוב.

א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן מעניקה ללקוחותיה שקט נפשי וביטחון בזמן הרכישה וגם אחריה. א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן מלווה את הלקוח בכל שלבי הרכישה.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*