השקעה משתלמת בפרויקט חוף התכלת

5/5 - (1 vote)

אזור מרכז החוף של ישראל נחשב ליעד נדל”ני מבוקש ביותר בישראל. קו החוף הוא פרמטר קבוע ויציב שלא ישתנה בעתיד והדבר מהווה אלמנט משמעותי כאשר ניגשים לחשוב על השקעת נדל”ן, הן למגורים והן להשקעות מסחריות מניבות.חוף התכלת

פרויקט חוף התכלת

חוף התכלת
חוף התכלת

במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר על רצועת החוף שבין חופה הצפון מערבי של תל אביב ועד חופה של הרצליה פיתוח. עבור רצועה זו קיימות מגוון רחב של תכניות וביניהן תכנית חוף התכלת 2200 המשווקת על ידי חברת אדמה בראשותו של אורן קובי.

התכנית כוללת את השטח מצפון המרינה של הרצליה, שדרות אבא אבן עד קניון ארנה‏, ממזרח – כביש 2 ‏(כביש החוף‏), מדרום  – גבול תל אביב ‏רחוב יוניצמן עד מלון מנדרין‏ ובמערב הים. במסגרת התכנית יקודמו פרויקטים של הפשרת קרקעות על פני 2100 דונם יבנו כ-9000 יחידות דיור, ושטחי תעסוקה ומסחר על פני 280 אלף מ”ר. כמו כן,  יקומו 5 מתחמי מלונות בהיקף של 25 אלף מ”ר.

תשואה משתלמת

כאשר הכלכלה אינה יציבה ישנה חשיבות גדולה להבטיח כי ההון העצמי יושקע באפיק שיכול להניב תשואה בעתיד הרחוק או הקרוב. העלות של קרקע חקלאית, אפילו בקו החוף באזור גוש דן והשרון, היא מינימלית ויכולה להגיע מכמה עשרות אלפי שקלים לכמה מאות.

על כן, כל אדם שצבר הון משמעותי כלשהו, יוכל לרכוש אותה וליצור לעצמו אפשרויות של הגדלת התשואה בעתיד. ההשקעה בנדל”ן נחשבת להשקעה פופולארית מאוד ובגלל עליית המחירים, הביקוש הגבוה וההיצע הנמוך, יהיה נכון להשקיע את ההון העצמי באפיק זה.

חברת אדמה בניהולו של אורן קובי מתמחה באיתור, השבחה, ליווי ושיווק קרקעות חקלאיות ברחבי הארץ. כרגע חברת אדמה מתמקדת בקרקעות חקלאיות באזור כרכור, אחד האזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בישראל.