אורן קובי – מסי כבר לא בספרד, אבל ההשקעה שלך כן!

אורן קובי - לנדמרק בספרד
אורן קובי - לנדמרק בספרד

יותר ויותר ישראלים בשנים האחרונות פונים להשקעת נדל”ן מעבר לגבולות ישראל בעקבות הרצון “לתשואה מניבה ומהירה” והפוטנציאל הגלום ברחבי אירופה.

ספרד בימים אלו נחשבת ליעד פופולארי להשקעות נדל”ן מניבות ואיכותיות ויחד עם קבוצת לנדמרק של אורן קובי תוכלו לממש את החלום שלכם ולהכנס לעולם הנדל”ן המניב באירופה בצורה קלה ומהירה!

במידה ואתם מחפשים יעד בחו”ל להשקעת נדל”ן ואתם לא ממש מבינים בזה, קבוצת לנדמרק פיתחה פלטפורמה שבה תוכלו לבחון נכסים פוטנציאליים ברחבי העולם ולקבל עליהם אינפורמציה ומידע בשקיפות מדויקת.

השוק הספרדי בשנים האחרונות הופך להיות חם במיוחד בגלל הפופולאריות של המדינה – מסי כבר לא בברצלונה אך העיר עדיין נחשבת לאחת המתוירות על ידי הישראלים, כמו גם מדריד, טנריף, ולנסיה, סביליה, מלאגה וכל חבל אנדלוסיה. מדובר על מדינה שהישראלים אוהבים בגלל התרבות, מזג האוויר והקירבה לישראל וכמובן נכסים בעלי פוטנציאל תשואה גבוה.

רווח מהיר וקל – יותר מישראל!

אורן קובי (הבעלים של פלטפורמת לנדמרק) מציין: “להשקיע בנדל”ן אירופאי זה לחשוב בגדול”, אם בעבר אנשים פחדו להשקיע את מיטב כספם מעבר לים, הרי שיחד עם פלטפורמת לנדמרק הם מקבלים מידע נגיש בצורה קלה באינטרנט ויכולים לקבל את מלוא האינפורמציה על ההשקעה ולקבל החלטה שקולה…אין צורך לטוס למדריד או ברצלונה כדי לקנות שם נכס, אפשר לעשות הכל מרחוק, במיוחד עכשיו בתקופת הקורונה והסגרים.

בישראל המחקרים מציגים שהתשואה השנתית על נכס להשקעה הוא 2.5-5 אחוזים, בנדל”ן התשואה נעה בין 8-12 אחוזים, מדובר על הכנסה נקייה כל שנה, לאחר הוצאות ועלויות משתנות.
כמו כן, אסור לשכוח שספרד נמצאת בעיצומו של משבר כלכלי (כמו מדינות נוספות באירופה) ובשילוב היחלשות מטבע האירו, הערים הגדולות בספרד הופכות להשקעה חכמה שאסור לפספס!

בספרד יש היצע וביקוש גדול הרבה יותר מישראל ורק צריך לאתר את הפרויקט הנכון ולמקסם את ההשקעה שלכם.

חשוב להוסיף כי מחירי הקרקע בעיר ברצלונה נמוכים בהשוואה לעיר מדריד. מחיר למטר מרובע בעיר מדריד ינוע בין 520-500 ובברצלונה לעומת זאת 390-410 אירו למטר רבוע, יש לציין כי העיר ברצלונה מתוירת יותר ונחשבת למועדפת יותר להשקעה, לכן גם הצפי לעליית מחירי השכירות בברצלונה ב18-20 אחוזים.

חברת לנדמרק מקימה בימים אלו את הסניף הראשון שלה באירופה והיעד הוא להנגיש את אפשרויות ההשקעה באירופה לכל דורש.

אורן קובי - נדלן בספרד
אורן קובי – נדלן בספרד
About אורן קובי 127 Articles
אורן קובי, יזם הנדל"ן הינו מנכ"ל ובעלים של קבוצת לנדמרק

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*