קולנוע אופיר לשעבר הופך למתחם מגורים יוקרתי

Rate this post

בשבוע שעבר פורסם בגלובס כי דירות 2 חדרים אשר יישבו על שטח של 50 מ”ר יימכרו החל מסכום של 1.8 מיליון שקל, דירות 3 חדרים בשטח של 68 מ”ר יימכרו במחיר התחלתי של 2.3 מיליון שקל.

הובא על ידי: אורן קובי

ברחוב גרוזנברג בתל אביב יושב מתחם קולנוע אופיר לשעבר, בקרוב יהפוך המתחם למתחם למגורים יוקרתיים. הפרויקט ייקרא גרוזנברג 37/39 והוא יוקם על פיסת קרקע היסטורית אשר נרכשה ב-1928 על ידי משה קרסו, סבם של בני משפחת קרסו ומי שהיום הם בעלי חברת קרסו.

הקולנוע הוקם לבקשת ראש עיריית תל אביב בזמנו, מאיר דיזינגוף. הקולנוע היה אמור להוות אלטרנטיבה לקולנוע עדן. קולנוע אופיר הכיל אולם מפואר עם 1000 מושבים ותאים פרטיים ובשנותיו הראשונות הציג כנהוג בעולם, סרטים אילמים.

אורן קובי
אורן קובי – קולנוע אופיר

בית הקולנוע נסגר במהלך שנות ה-80 כמו בתי קולנוע נוספים ונהרס. מאז פעל במקום חניון. הפרויקט יכלול בנין בוטיק בן 4 קומות ו-33 דירות בנות 2 ו3 חדרים, דירות גן עם מרתף, דופלקסים, דירות גג ופנטהאוז. בנוסף צפוי לכלול הפרויקט המסקרן חניון תת קרקעי, שני חדרי אופניים וחדר כושר אשר יעמדו לרשות הדיירים.

כפי שציינו בכותרת יימכרו דירות 2 חדרים השרועות על שטח 50 מ”ר החל ממחיר 1.8 מיליון שקל, דירות 3 חדרים המשתרעות על שטח 68 מ”ר במחיר של 2.3 מיליון שקל. הפנטהאוז ישתרע על פני 160 מ”ר בתוספת מרפסת בשטח של 94 מ”ר ומחירו יעמוד על כמעט 9 מיליון שקל. האדריכל גל מרום עומד מאחורי תכנון הפרויקט.

אורן קובי – מנכ”ל אדמה לוגיסטיק נדל”ן המשווקת קרקע חקלאית בכרכור

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*