אורן קובי רוכש 45 דונם מאחוזת כרכור בעסקת ענק של 9 מיליון ש”ח

Rate this post

איש העסקים אורן קובי, מבעלי חברת “אדמה” רכש 45  דונם מאחוזת כרכור בסכום של 9 מיליון שקלים.

אורן קובי, איש העסקים והבעלים של חברת “אדמה” מתמחה בשיווק קרקעות חקלאיות רכש לאחרונה שטח חקלאי של 45 דונם ביישוב המתפתח כרכור. סכום הרכישה עומד על 9 מיליון שקלים והמתחם צמוד לשכונת אחוזה הירוקה בכרכור. במקביל נמצא אורן קובי במו”מ על מנת לרכוש 95 דונם נוספים בסכום של 19 מיליון שקלים מידיהם של בעלי קרקעות פרטיים. במידה והעיסקה המצופה תצא לפועל יהיו בבעלותה של חברת “אדמה” שטח הכולל 140 דונם קרקע חקלאית ביישוב כרכור. תכנית ההפשרה מלווה ע”י משרד עורכי הדין שרקון בן עמי, רוזנבויים אשר ושות’ המלווים את העיסקה.

אורן קובי
אורן קובי – רכישת קרקע חקלאית להפשרה

בעלי חברת “אדמה” אורן קובי מסר כי “המחירים הגבוהים של דירות וקרקעות במרכז הארץ אינם ברי השגה עבור מעמד הביניים ואנו רואים את הנהירה שלהם לרכישת שטחי קרקעות חקלאיות קרובים למרכז הארץ עם פוטנציאל הפשרה גבוה ואופציה לתשואה נאה”. אורן קובי הוסיף ואמר כי לקרקע החקלאית במיקום זה פוטנציאל תשואה מהגבוהים ביותר וקיימת יכולת מימוש ומכירת השטח גם טרם ההפשרה. תהליך תכנית ההפשרה מתחיל ב-1 ליוני 2013 של כל האזור, אדריכל הפרוייקט הוא פינצ’י רווה אשר מתמחה בקרקעות חקלאיות”.

חברת “אדמה” שמה לה כמודל את מקסום פוטנציאל ההפשרה את איתור הקרקעות הנקיות ללא מניעת הפשרה, שינוי ייעוד הקרקע תוך השגת פוטנציאל טוב למשקיעים, תכניות ההגשה וההפשרה מתבצעות ע”י מומחים. חברת “אדמה” מבצעת ניהול מיידי של תהליכי ההגשה וההפשרה.

אורן קובי – מנכ”ל אדמה לוגיסטיק נדל”ן המשווקת קרקעות חקלאיות באיזור פרדס חנה כרכור

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*