אילו תעשיות נחשבות לחזקות ולמשפיעות על אורח החיים בגרמניה?

Rate this post

berlin-1882401_640

אזרחי גרמניה נהנים מאיכות חיים גבוהה, לכן אין זה פלא כי מהגרים רבים מבקשים לגור במדינה המערבית המובילה. הכלכלה של גרמניה נחשבת לאחת היציבות והחזקות ביותר בעולם, ולמרות כל המשברים הכלכליים בשנים האחרונות ועל אף גלי ההגירה למדינה, הכלכלה ממשיכה להתרחב ולצמוח. למעשה, ישנם ענפי תעשייה בגרמניה המשפיעים ישירות על אורח החיים של אזרחי המדינה ועל איכות החיים שלהם. כולם מכירים את תעשיית הרכב ומותגי היוקרה הגרמניים, אך יש תעשיות נוספות התורמות לאיכות החיים הגבוהה, ביניהן תעשיית ההיי-טק, התקשורת, מוצרי החשמל, הריהוט ועוד.
כלכלה מובילה – אחת החזקות והגדולות בעולם

German-Logos1

תעשיית הרכב בגרמניה החלה להתפתח עוד לפני מלחמת העולם השנייה. עם השנים התעשייה צמחה וכיום כולם מכירים את מותגי היוקרה של ענף הרכב הגרמני, ביניהם מרצדס, אאודי, פולקסווגן ואופל. אורן קובי, איש נדל”ן מנוסה המתמחה בהשקעות נדל”ן בכל אירופה וגם בגרמניה, מעיד מניסיונו כי הכלכלה הגרמנית צומחת במהירות לא רק בזכות תעשיית הרכב אלא בזכות תעשיות אחרות כמו ענף ההייטק הנחשב למתקדם ביותר במדינה, ענף התקשורת בו פועלים שחקנים מובילים כמו וודפון וטי מובייל, וישנם ענפי תעשייה נוספים התורמים לכלכלה יציבה ולאיכות חיים גבוהה עבור תושבי גרמניה.

תעשייה כבדה ומכשור חשמלי

אחת המדינות המתקדמות ביותר בשמירה על הסביבה ובמעבר לאנרגיות חלופיות - גרמניה
אחת המדינות המתקדמות ביותר בשמירה על הסביבה ובמעבר לאנרגיות חלופיות – גרמניה

בגרמניה התפתחה תעשייה כבדה שתרמה לצמיחת הכלכלה המקומית ולתעסוקה גבוהה עבור המקומיים. לצד התפתחות ענפי התעשייה הכבדה נולדו גם מפעלי תעשייה לייצור מכשירים חשמליים. כמעט בכל בית ניתן למצוא לפחות מכשיר חשמלי אחד שיוצר בגרמניה או שייך לאחד ממותגי מכשירי החשמל הגרמניים.

אורן קובי מעיד כי כיום התעשייה הכבדה מפנה את מקומה לתעשיות חדשות ומתקדמות יותר, בעיקר בגלל נושא איכות הסביבה. יש לכך השפעה ישירה על איכות החיים במדינה, מאחר שגרמניה היא בין המדינות המתקדמות ביותר בשמירה על הסביבה ובמעבר לאנרגיות חלופיות.

אורן קובי הוא איש נדל”ן מנוסה באמצעותו ניתן להשקיע בנדל”ן בגרמניה לצורכי מגורים או השקעה – גם תעשיית הבניין והתשתיות בגרמניה מפותחת, וכדאי לנצל את ההזדמנויות הקיימות כיום כדי להשקיע בברלין ובערים נוספות וליהנות מתשואה גבוהה ומהשקעה ברמת סיכון נמוכה.