כמות האוכלוסייה הצפויה בפרויקט ח 500 חולון

Rate this post

כאשר מדברים על מצוקת הדיור בישראל, בייחוד מבחינתם של זוגות צעירים, נדרש לחשוב על הפתרונות בעזרתם ניתן להתמודד עם הבעיה. קרקע חקלאית להשקעה היא אפשרות נהדרת, ולו רק בשל היתרון הכלכלי העצום שבכך. חשוב לתת את הדעת על המקום בו נמצאת אותה קרקע חקלאית לרכישה – פרויקט ח 500 חולון הוא אחד המרכזיים והמומלצים ביותר שמבוצעים כיום בישראל. מה צפי האוכלוסייה בו?

נכתב ע”י צוות א.ר. לוג’יסטיק נדלן

קווים לדמותו של הפרויקט

תכנית ח 500 מתבססת, בעיקרו של דבר, על העתודות האחרונות של קרקע חקלאית בחולון. פרויקט זה, שאושר כבר בוועדה המרכזית, עתיד להתבצע בחלקה הדרומי של העיר: הוא גובל בשכונת קריית אילון (ח 500) מצפון, בראשון לציון מדרום, בבת ים מהמערב ובכביש מספר 4 מהצד המזרחי. בסך הכל, תכנית ח 500 חולון מתייחסת לשטח של למעלה מ-4,000 דונם, בהם כ-5,000 חלקות קרקע חקלאית לרכישה.

הצפי: כ-50,000 תושבים בתוך מספר עשורים

כשמתבוננים על כמות האוכלוסייה הצפויה להיכלל בפרויקט, מבינים מדוע הוא נחשב לכה מרכזי על מפת הנדל”ן של ישראל. בסוף הדרך, הוא יכלול בתוכו כ-800 בתים פרטיים, בעוד יתר השטח יוקדש לבנייני מגורים, בהם כאלו שגובהם עד 25 קומות. בסך הכל, נכנסות לתמונה כ-13,700 יחידות דיור, בהן אמורים להתגורר כ-50,000 תושבים. אכלוס הפרויקט ייעשה באופן הדרגתי, החל מהשנים הקרובות.

בדומה לפרויקטים אחרים שבבסיס שלהם קרקע חקלאית להשקעה, גם כאן עקרונות הבנייה הירוקה צפויים להיות מרכזיים. יש להדגיש כי הפרויקט כולל בתוכו גם הפיכת קרקע חקלאית בחולון, באזורים הסמוכים, לאזור תעסוקה רחב היקף, בשטח שעומד על כ-930,000 מ”ר. זאת לצד שטחים ירוקים אחרים הנכללים בתוכנית, אשר המרכזי שבהם הוא בפארק החולות.

כך חולון תהפוך למרכזית עוד יותר

חשוב לתת את הדעת על יתרונות אחרים של פרויקט ח 500 חולון, ועל יתרונותיו ברמה הכללית יותר. אחת המטרות הברורות שלו היא להציע פתרונות דיור בר השגה לצעירים, באזור מרכזי זה, אשר המחירים בו נוטים להיות גבוהים במיוחד. הקרבה של הפרויקט לצירי תנועה מרכזיים מבטיחה נגישות גבוהה, המסייעת עוד יותר לתושבים שצפויים להימנות עם האוכלוסייה שלו.

חברת א.ר. לוג’יסטיק נדלן מעניקה ללקוחותיה שקט נפשי וביטחון בזמן הרכישה של הקרקע החקלאית וגם אחריה. א.ר. לוג’יסטיק נדלן מלווה את הלקוח בכל שלבי הרכישה.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*