האם אבדה אטרקטיביות ההשקעה בנדל”ן בחו”ל?

Rate this post

בשנים האחרונות ישראלים רבים השקיעו את כספם בנדל”ן מעבר לים. עם זאת, לאחרונה ישנם מומחים הטוענים כי חלון ההזדמנויות להשקעה בנדל”ן בחו”ל הולך ומצטמצם בגלל עליית המחירים בשווקים השונים וההיצע ההולך ופוחת. לכן, חשוב למהר ולהשקיע עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי.

אורן קובי
אורן קובי

אורן קובי, איש נדל”ן מנוסה בעל ותק וניסיון עשיר בתחום ההשקעות בנדל”ן באירופה טוען כי עדיין ניתן לאתר נכסים מניבים במחירים נוחים וליהנות מתשואה גבוהה עליה רק ניתן לחלום בארץ. עם זאת, בשל הביקוש הרב מחירי הנדל”ן מטפסים מעלה, לכן חשוב לרכוש עכשיו נדל”ן באירופה וליהנות מהשקעה בטוחה ברמת סיכון נמוכה.

השקעה אטרקטיבית בנדל”ן בחו”ל

יש מספר יעדים בחו”ל בהם כדאי לרכוש נדל”ן וליהנות מהשקעה אטרקטיבית. ישראלים רבים שמעו על השקעות נדל”ן בחו”ל ביעדים כמו ארה”ב (פלורידה, מיאמי, לאס וגאס, ניו יורק וכיוצא באלה) וגרמניה (ברלין וערים אחרות), אך ישנם יעדים מומלצים נוספים, אותם כדאי לשקול. חשוב להדגיש כי חלון ההזדמנויות להשקעה מניבה בנדל”ן בחו”ל הולך ומצטמצם, לכן יש למהר ולתאם פגישה עם אורן קובי – כך לא תפספסו השקעה אטרקטיבית ומשתלמת עבורכם.

מדוע עדיין כדאי להשקיע בנדל”ן בחו”ל?

לטענת מומחים בענף הנדל”ן, ביניהם יזם הנדל”ן אורן קובי, השקעה בנדל”ן בחו”ל עדיין אטרקטיבית, במיוחד כיום, לנוכח הריבית הנמצאת בשפל חסר תקדים במשק הישראלי והיעדר חלופות אטרקטיביות להשקעה בארץ. התשואה בנדל”ן בישראל נמוכה מ-3%, הבורסה מסוכנת ותנודתית ומחירי הנדל”ן בארץ גבוהים, כאשר קיים צפי כי המחירים ירדו בזמן הקרוב.

לכן, רק השקעות נדל”ן בחו”ל עדיין נחשבות לבטוחות ולמשתלמות כלכלית. כאמור, יש למהר, מאחר שמי שלא ירכוש עכשיו נדל”ן בחו”ל עלול לפספס את הזדמנות חייו.

berlin-565507_640
השקעות בחו”ל נחשבות לבטוחות ומשתלמות יותר – ברלין.