מה הופך את השקעות הנדל”ן לאפיק המשתלם ביותר באירופה?

Rate this post

במשך שנים ישראלים רבים השקיעו את מיטב כספם בנדל”ן מקומי במרכז, בירושלים, בחיפה, בבאר שבע ובפריפריה. השקעות בנדל”ן נחשבו תמיד בעיני הישראלים לטובות ביותר: כאשר הריבית במשק הגיעה לשפל חסר תקדים והבורסה הפכה לתנודתית ומסוכנת מדי, המשקיעים המקומיים הפנו את כספם לנדל”ן. עם זאת, בשנים האחרונות, בעקבות העלייה העצומה במחירי הנדל”ן ובעקבות ייקור המשכנתאות, התשואה בענף הנדל”ן הפכה לנמוכה והיא פחות משתלמת בהשוואה לאפשרויות אחרות, בראשן השקעות נדל”ן באירופה.

תשואה גבוהה

business-163501_640
אין צורך להיות עשירים בכדי להשקיע בנדל”ן באירופה

כל אדם המשקיע בנדל”ן מעוניין להרוויח היטב וליהנות מתשואה גבוהה. בעבר, השקעות בנדל”ן בישראל אפשרו למשקיעים להרוויח תשואה בשיעור של כ-9% בממוצע. בשנים האחרונות התשואה הולכת ופוחתת וכיום היא נמוכה מ-3%, לכן המשקיעים מחפשים אפיקים חדשים. אורן קובי, איש נדל”ן מצליח באירופה, הבין את הנושא מזמן והחל להשקיע את כספו בתבונה בגרמניה ובמדינות נוספות באירופה.

לדברי אורן קובי, יזם הנדל”ן המתמחה בהשקעות נדל”ן באירופה, במדינות מערב אירופה התשואה עדיין גבוהה וניתן לרכוש נכסים מניבים במיקומים אטרקטיביים במחירים מוזלים ומשתלמים. במקום לקחת משכנתא גבוהה ל-30 שנה בארץ כדי לרכוש נכס להשקעה, ניתן לרכוש נכסים מניבים באירופה וליהנות מתשואה קבועה וגבוהה ומאפשרות לממש את הנכסים תוך שנים ספורות ברווח גבוה ואטרקטיבי.

השקעה אטרקטיבית

כדי להשקיע בנדל”ן באירופה אין צורך להיות עשירים ובעלי הון התחלתי רב. כל ישראלי שיש לו הון פנוי, קטן או גדול, יכול להשקיע בתבונה את כספו בעזרת אנשי מקצוע מנוסים כמו אורן קובי. בעזרת איש נדל”ן מקצועי ומנוסה ניתן לאתר נכסים מניבים במיקום ובמחיר אטרקטיביים, לכן חשוב להכיר את אירופה ואת שוק הנדל”ן המקומי כדי לפעול נכון וליהנות מתשואה קבועה וגבוהה עליה ניתן רק לחלום בארץ, ובנקודת הזמן הנכונה אפשר לממש את הנכס ולזכות ברווח נאה.

berlin-1882401_640