מה הן התחזיות למצב הכלכלה באירופה לשנים הקרובות?

Rate this post

המשק האירופאי צמח בשנה החולפת בהתאם לתחזיות, וגם השנה הוא ממשיך להתפתח, בעיקר לנוכח הגברת הייצור בחברות השונות בגוש האירו ולנוכח העלייה המתמדת בצריכה הפרטית. לדברי אורן קובי, יזם נדל”ן מקצועי ומנוסה בעל ותק וניסיון עשיר בתחום הנדל”ן האירופאי, גם מחירי הדיור והנכסים המסחריים ממשיכים לעלות, לכן משתלם למשקיע הישראלי להשקיע בנכסים במיקומים אטרקטיביים, כמו רכישת דירות ונכסים שונים בברלין וביעדים נוספים.

שיפור ניכר בכלכלה האירופאית

coins-163517_640

לאחר תקופה של דשדוש וצמיחה יחסית נמוכה במשק האירופאי, דווקא השנה האחרונה מגלה כי המשק המקומי עומד בתחזיות שנקבעו לקראת סוף שנת 2016, ולמעשה הכלכלה האירופאית מפגינה שיפור ניכר והיא מתחזקת לאין ערוך. השיפור הניכר בכלכלה האירופאית מאפשר למשקיעים מישראל לחפש אלטרנטיבות כדאיות לכספם, בעיקר בענף הנדל”ן.

אורן קובי, איש נדל”ן מנוסה, מסייע למשקיעים הישראלים לאתר נכסים במיקומים אטרקטיביים ביבשת אירופה ובעיקר במדינות המערב, בהן הכלכלה צומחת. ניתן להשיג תשואה יפה, ובעתיד הקרוב – בהתאם לתחזיות – לממש את הנכסים וליהנות מרווחים ניכרים.

תחזית מעודדת לשנים הקרובות

business-163464_640
שיפור הניכר בכלכלה האירופאית

בעוד שנת 2016 לא היטיבה במיוחד עם מרבית הכלכלות בעולם, גם עם הכלכלה של גוש האירו ושל שאר מדינות היבשת, שנת 2017 משנה את התמונה ובהתאם לתחזיות של האנליסטים מגמת השיפור עומדת להמשיך גם בשנים הקרובות. נתון זה מעודד את המשקיעים לחפש אפיקי השקעה ביבשת אירופה – בעזרת אורן קובי ניתן להשקיע בנדל”ן במדינות המערב וליהנות מתשואה גבוהה וקבועה ומאלטרנטיבה מצוינת לכסף הפנוי.

חשוב לציין כי בעוד התשואה בתחום הנדל”ן בארץ נמוכה, הרי שבאירופה ניתן לקבל תשואה גבוהה יותר, וגם משקיעים בעלי הון פנוי נמוך יכולים להשקיע בנכסים אטרקטיביים וליהנות מאפיק השקעה מצוין ומבטיח, לכן כדאי לפנות ליזם אורן קובי על מנת לקבל ייעוץ ולהשקיע בנכסי נדל”ן אטרקטיביים.