מה הן התחזיות לשוק הנדל”ן בברלין

Rate this post

תחזיות מעודדות למשקיעי נדל"ןשוק הנדל”ן בגרמניה בכלל ובברלין בפרט צפוי להמשיך ולצעוד קדימה. בשנים האחרונות, הנדל”ן בברלין מאופיין בעליית מחירים מרשימה וקבועה. הצפי הוא כי עליית המחירים תמשיך גם בשנים הקרובות.

חשוב לציין כי הכלכלה הגרמנית נחשבת לאחת היציבות והעשירות בעולם, ברלין הפכה ליעד מועדף בקרב משקיעים בזכות שוק הנדל”ן הרותח ובשל ההזדמנות האטרקטיבית לרכוש נכסים במחירים נמוכים יחסית. כך ניתן ליהנות מתשואה גבוהה ומן האפשרות לממש תוך מספר שנים את הנכס ולזכות ברווח נאה.

תחזיות מעודדות למשקיעי נדל”ן בברלין

אם עד לאחרונה משקיעים רבים מישראל בחרו להשקיע בנדל”ן מקומי, כיום לנוכח חוסר הוודאות בענף הנדל”ן הישראלי ולנוכח המחירים הגבוהים, רבים מחפשים אפיקי השקעה אטרקטיביים יותר. ניתן לראות משקיעים רבים שהחלו לרכוש נכסי נדל”ן מניבים בברלין, תחזית הצמיחה של הכלכלה המקומית ושוק הנדל”ן הביאו לכך שמשקיעים זרים נוספים מגיעים לברלין כדי לרכוש נכסים שונים כמו דירות, בתים, משרדים ומרכזי קניות.

צפי לעלייה מהותית בערך נכסי הנדל"ן בברלין

אורן קובי, איש נדל”ן מוכר ומנוסה בעל ידע רב וניסיון עשיר בהשקעות נדל”ן באירופה, מציע למשקיעים הישראלים חלופה אטרקטיבית וקוסמת במיוחד לכספם. באמצעותו ניתן לרכוש נכסי נדל”ן בברלין במיקומים מרכזיים ובאזורים בעלי ביקוש גבוה לשכירות. אורן קובי מציע שירות מקצועי ואיכותי, הוא מלווה את המשקיע הישראלי לכל אורך הדרך ומסייע לו בכל מה שנדרש.

צפי לעלייה מהותית בערך נכסי הנדל”ן בברלין

ברלין הפכה ליעד מרכזי עבור משקיעי נדל”ן, מגמת עליית מחירי הנדל”ן ממשיכה והצפי של המומחים, ביניהם גם אורן קובי המנוסה, הוא כי גם בשנים הקרובות תימשך העלייה המהותית במחירי הנדל”ן בברלין. לכן, כדאי לנצל את ההזדמנות הכלכלית ולרכוש נכסים בברלין על מנת לממש אותם עוד מספר שנים וליהנות מרווח עצום ואטרקטיבי. המגמה בעליית מחירי הנדל”ן בברלין צפויה להימשך, לכן התחזית קוסמת למשקיע הישראלי וכדאי לא לפספס את ההזדמנות.