מתוך גלובס: אורן קובי רכש את הדירה היקרה ביותר בשוהם

Rate this post

ב”גלובס” פורסם כי מנכ”ל חברת אדמה נדל”ן, אורן קובי, רכש לאחרונה שני פנטהאוזים בשוהם, בסכום כולל של 6.2 מיליון ש”ח. מחירו של כל פנטהאוז – 3.1 מיליון ש”ח.

אורן קובי, שהחברה שבבעלותו משווקת קרקעות חקלאיות, רכש את דירות הפנטהאוז בפרויקט של חברת גינדי. בכוונתו לחבר את שני הפנטהאוזים לדירה אחת. השטח של כל פנטהאוז הוא 180 מ”ר וכולל מרפסות ששטחן 80 מ”ר. לאחר ששני הפנטהאוזים יחוברו יחד, הדירה החדשה תהיה בשטח של 360 מטרים עם מרפסות בשטח 160 מ”ר.

המשמעות היא שהדירה של אורן קובי תהיה הנכס היקר בשוהם מאז הקמת היישוב. עד כה, הנכס שנמכר בשוהם במחיר הגבוה ביותר, היה בשווי של כ-4.9 מיליון ש”ח. מדובר בצמוד קרקע ובו שבעה חדרים על פני שתי קומות, שנבנה על מגרש ששטחו 568 מ”ר.

“טרם החלטתי אם הדירה תהיה להשקעה או למגורים”

אורן קובי ציין כי הוא קנה את שתי הדירות שנמצאות בקומות הרביעית והחמישית בבניין: “אני מתגורר במגדלי YOO בת”א כיום, ומעדיף לרכוש דירה על בית פרטי שהייתי יכול לרכוש ביישוב. טרם החלטתי אם הדירה תיועד להשקעה או למגורים”.

הדמיית דירות בפרויקט (תמונות: גינדי)

על התכניות לגבי הדירות הוא הסביר: “אשקיע עוד מיליון וחצי ש”ח כדי לחבר את הדירות, להפוך את הדירה החדשה לבית חכם ולעצב אותה. כמו כן, אבנה בדירה קולנוע ביתו ומשרד מאובזר”.

במסגרת הפרויקט שבו רכש אורן קובי את שתי הדירות, ייבנו 298 דירות שונות, בנות ארבעה וחמישה חדרים, דירות מיני פנטהאוז, דופלקסים ודירות גן. שוהם הוא יישוב שנחשב מבוקש מאוד בשנים האחרונות. היישוב מכיל אוכלוסייה צעירה ומשכילה, שנהנית ממערכת חינוך מובילה ואיכותית.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*