5 אתרי חובה לכל סוחרי הביטקוין

Rate this post

מטבע הביטקוין חולל מהפיכה בעולם הפיננסיים מאז יציאתו לשוק, וכל מי שהיה בר מזל מספיק כדי לרכוש אותו בתחילת הדרך, הרוויח סכומי כסף לא מעטים. בעקבות ההצלחה של הביטקוין, יצאו לשוק מספר מטבעות וירטואליים נוספים המהווים הזדמנות מצוינת לחסוך כסף וגם להשתמש בצורת תשלום חדישה. אם אתם שוקלים לרכוש מטבע וירטואלי מכל סוג שהוא, חשוב שתהיו מעודכנים במה שהולך בעולם הפיננסי של מטבעות מהסוג הזה, ואלו הם 5 האתרים שיעזרו לכם לעשות זאת:

  1. CoinDesk – באתר הייחודי הזה תוכלו למצוא עדכונים שעתיים בכל מה שנוגע לעולם הקריפטו. לאלו מכם שלוקחים את הצעדים הראשונים בעולם המטבעות הווירטואליים, זה האתר שבו תוכלו לקבל מדריכים עבור מתחילים, אירועים על ביטקוין, חברות חדשות בתחום המטבעות הווירטואליים ועוד.
  2. BitcoinTalk – אתר “רכילות” שבו ניתן לדון בכל מה שנוגע לביטקוין ולמטבעות אחרים מעולם הקריפטו. אם יש לכם שאלות בנושא הקריפטו, BitcoinTalk הוא האתר שבו תוכלו לקבל תשובות עליהם הודות לדיונים באתר שיאפשרו לכם לגלות כל מה שאתם צריכים מפי אנשים מנוסים יותר.
  3. BitcoinWisdom – אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לדעת על מטבעות וירטואליים הוא הערך שלהם. BitcoinWisdom מרכז בתוכו מידע עדכני על המחיר של מטבעות שונים בחמשת אתרי המסחר הגדולים בעולם, ועבור מתחילים – הוא קל במיוחד לשימוש.
  4. CoinMarketCap – אתר נוסף אשר מספק מידע בזמן אמת על מטבעות וירטואליים שונים. באתר תוכלו למצוא נתונים מקיפים על שוויי שוק של מטבעות, השינויים היומיים שהם עברו, נפח המסחר היומי של כל מטבע, ועוד.
  5. Cyber Fund – ישנם פרויקטים שונים אשר מנסים להשיק מטבעות וירטואליים חדשים,
    וב- Cyber Fun תוכלו לקבל מידע עליהם. נוסף על כך, זמין עבורכם מידע על גיוסים עדכניים, על גיוסים שתמו, על הנפקות של מטבעות וחברות קריפטו ומידע חשוב נוסף על מה שחדש בעולם הקריפטו.

כניסה לעולם המטבעות הווירטואליים יכולה להניב לא מעט תמורה, ובעזרת 5 האתרים המפורטים מעלה, תוכלו להישאר עדכניים בכל מה שנוגע לעולם הקריפטו.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*