5 יתרונות להשקעה בנדל”ן בברלין

5/5 - (1 vote)

money-rain-1013688_1920

ישראלים החלו לגלות את פוטנציאל ההשקעות בנדל”ן מעבר לים, בעיקר בברלין, אך גם במדינות נוספות באירופה ובארה”ב. להשקעה בנדל”ן בברלין יש יתרונות עצומים כמו מרחק קצר, מחירים אטרקטיביים, ביקוש גבוה לדירות להשכרה, סיכון נמוך ועוד. אורן קובי, איש נדל”ן מנוסה המתמחה בנדל”ן באירופה, נחשב לאחד היזמים הבולטים בתחום ההשקעות בנדל”ן בגרמניה. בשנים האחרונות הוא מאתר נכסים מניבים בברלין ובערים נוספות ומציע למשקיע הישראלי אופציה משתלמת להשקעת כספו.

  1. תשואה גבוהה

להשקעה בנדל”ן בברלין יתרונות עצומים על פני השקעות בנדל”ן בישראל ובמקומות אחרים. הכלכלה הגרמנית יציבה לאורך שנים, שוק הנדל”ן צומח בהתמדה, ועדיין ניתן באמצעות אורן קובי לרכוש נכסים מניבים בברלין וליהנות מתשואה גבוהה וקבועה. עם זאת, אורן מציין כי חלון ההזדמנויות הולך ומצטמצם בגלל נהירת משקיעים לשוק הנדל”ן בברלין. בעקבות הביקוש הרב לנכסים המחירים מטפסים מעלה וההיצע של נכסים אטרקטיביים הולך וקטן.

  1. יעד קרוב

יתרון חשוב נוסף להשקעה בנדל”ן בברלין הוא המרחק הקצר מישראל: במקום לטוס עד לארה”ב ולהשקיע זמן רב ומשאבים משמעותיים באיתור נכסי נדל”ן אטרקטיביים, ברלין נמצאת במרחק של טיסה קצרה. כך ניתן לבדוק את הנכס או לחפש נכסים חדשים להשקעה, והמשקיע חש בטוח יותר ולוקח סיכון קטן יותר.

מאפשרת רכישת נכסים מניבים ותשואה גבוהה וקבועה - נדל"ן בברלין
מאפשרת רכישת נכסים מניבים ותשואה גבוהה וקבועה – נדל”ן בברלין
  1. השקעה בטוחה

השקעה בנדל”ן בגרמניה נחשבת לבטוחה, כל עוד פועלים נכונה ונעזרים באנשי מקצוע מנוסים. כדי לאתר ולרכוש דירה או נכסים אחרים בברלין מומלץ להסתייע באיש הנדל”ן אורן קובי, שמכיר היטב את השוק המקומי והנו בעל ניסיון עשיר בתחום ההשקעות בנדל”ן באירופה ובברלין בפרט.

  1. מחירים שפויים

עדיין ניתן לרכוש דירות בברלין במיקומים מרכזיים בהם יש ביקוש רב לדירות להשכרה, מחירי הנדל”ן בברלין נמוכים משמעותית לעומת מחירי הנדל”ן בישראל. במקום להשקיע בדירת 3 חדרים בתל אביב אפשר בעזרת אורן קובי לרכוש 3-2 דירות בברלין ולהשכיר אותן במחיר טוב לשוכרים אמינים.

  1. מגורים בשכירות כנורמה

במקומות רבים באירופה, ברירת המחדל עבור תושבי המקום היא דווקא מגורים בשכירות, כך שהאוכלוסייה המקומית אינה ממהרת לרכוש נכסים. המצב הזה מגדיל את קהל היעד של המשקיעים בנדל”ן, שכן ישנו ביקוש מתמיד לדירות להשכרה.